آباوب

اضافه کردن مطلب به سایت

اضافه کردن مطلب به سایت ، موجب هدایت کاربران توسط موتورهای جستجو به سایت میشود . این مطالب می توانند مربوط به خدمات شما یا مطالب کاربردی مورد نیاز مخاطبین سایت باشند . بسته به نوع سایت و هدفی که دنبال می کند ، مطالب می توانند روزانه ، هفتگی و یا ماهانه ارسال شوند . در این آموزش با هم نحوه ارسال و درج مطالب در سایت را تمرین می کنیم .

مطلب خوب حداقل باید چه شرایطی داشته باشد ؟

مثل هر کاری ، تهیه و ارسال مطلب در سایت ، اصولی دارد که اگه رعایت نکنید ، آن مطلب نمی تواند به سایت کمک کند و عملا سوخت می شود . فراموش نکنید احتمالا اولین کسی که بعد از خودت ، مطلب را می خواند ربات های موتورهای جستجو هستند . موتور جستجو مطلب را بعد از خواندن در دیتابیس خود ذخیره می کرده و بر اساس کیفیت و اعتبار مطالب و سایت ( که بحثش مفصل و جداست) ، انها را به جستجو گران نشان میدهند . بنابراین در نوشتن مطلب باید الزاماتی که گوگل دارد را رعایت کرد. البته این الزامات در بسیاری از موارد منجر به کاربر پسندی سایت شده و نکات سخت و پر زحمتی نیستند .

اضافه کردن مطلب به سایت
اضافه کردن مطلب به سایت

1. مطلبی که می نویسید ( دقت کردید ؟ می نویسید نه از سایت همکار کپی کنید ) باید حداقل 600 کلمه باشد و در حالت ایده آل  900 کلمه و بالاتر . کپی مطلب از سایت همکار ، علاوه بر اینکه به سئوی سایت لطمه میزند ، در مورد توانایی و اعتبار شغلی شما هم تردید بوجود می آورند .  کسی که برای معرفی خدمات خودش ارزش قائل نیست و نتواند چند خط درباره خودش بنویسد تا مجبور به کپی کردن سایت همکار نشود ، چطور ق به مشتریانش خدمات می دهد ؟!

2. هر مطلب حداقل باید 1 عکس مناسب و مرتبط با متن ، کم حجم و باکیفیت داشته باشد .
3. مطلب باید تیتر گذاری و پاراگراف بندی باشد و تا حد امکان ، پاراگرافها کوتاه باشند .

4 . یک عنوان جذاب و جلب توجه کننده فراموش نشود .

اضافه کردن مطلب به سایت

من همیشه مطلب را  در ورد تایپ میکنم . چند بار می خوانم که اشتباه تایپی نداشته باشم .

عنوان مطلب را انتخاب کنید
پاراگراف بندیش کنید و برای هر پاراگراف یه تیتر مناسب انتخاب کنید .
یک عکس هم طبق آموزش کاهش حجم عکس برای سایت با فتوشاپ ، آماده کنید .

حالا تصویر پایین را  ببینید . خیلی ساده است و به ترتیبی که میگویم و شماره گذاری شده انجامش بدهید . روی افزودن نوشته در ستون سمت راست کلیک کنید و شروع :

اضافه کردن مطلب به سایت
اضافه کردن مطلب به سایت

1- از همان بالا اول عنوان مطلب
2 .  پایین مطلب را کپی پیست می کنید . هر جای مطلب لازم بود  عکس را اضافه کن . آموزش اضافه کردن عکس به نوشته را قبلا یاد گرفتید .
3. دسته بندی مطلب را تیک بزنید .
4. اگر لازم است برای متن برچسب بگذارید .(برچسب چیست)
5. همان عکسی که داخل متن اضافه کردید ، برای تصویر شاخص انتخاب کنید ( روی ” قرار دادن به‌ عنوان تصویر شاخص” کلیک کنید ) . تصویر شاخص ، عکسی است که قبل از کلیک کردن و ورود به مطلب ، می بینید .
6. انتشار و کار تمام است .

نکات تکمیلی :

1- مهمترین قسمت هایی که در حالت عادی ،باید پر کنید و در صفحه ارسال مطلب می بینید ، همین هاست که شماره زدم . گاهی بسته به قالب یا طراحی ، المانهای بیشتری ممکن است ببینید که در اکثر موارد لازم نیست کاری انجام دهید و بگذارید در حالت پیش فرض باشند .

2.  پایین  کادر ،کنار تعداد کلمات متن ، گزینه Yoase SEO  را می بینید . پر کردن این بخش مربوط به سئوی مطلب است . بدون اینکه وارد بحث های تخصصی سئو بشویم خیلی ساده توضیح میدهیم چطور پر شود .
پر کرن افزونه سئو ، در مرحله قبل از انتشار انجام میشود .آموزش پر کردن افزونه سئو را  بخوانید .

0 تا 100 راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، طراحی سایت ، سئو سایت و کسب درآمد

از 9 صبح تا 22 شب ، پاسخگو هستم . ( تماس - تلگرام )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *